Poznaj najważniejsze funkcje platformy ProgetMDM

Coraz większa ilość urządzeń mobilnych jest używana do celów służbowych. W powiązaniu ze wzrostem ilości szkodliwego oprogramowania, aplikacji przesyłających poufne dane w nienależycie zabezpieczony sposób, czy też prób kradzieży danych firmowych i personalnych jest to poważny problem wielu administratorów. Stawia to nowe wyzwania przed osobami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo danych firmowych. Pojawia się potrzeba wdrożenia narzędzia, które będzie gwarantować zgodność z polityką bezpieczeństwa firmy.

Takimi narzędziami są zaawansowane systemy MDM (Mobile Device Management).

Proget MDM łączy w sobie prostą i intuicyjną obsługę z szerokim wachlarzem dostępnych funkcji. Ze względu na to, że nasze rozwiązanie jest w całości tworzone przez naszych programistów i nie podlega hermetycznym zasadom narzucanym przez wielką korporację, możemy bez przeszkód dopasowywać się do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Proget MDM zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych niezależnie od tego czy urządzenia są własnością firmy czy pracownicy mogą korzystać ze swoich urządzeń (BYOD) do celów służbowych.

Dzięki współpracy technologicznej z Google, Apple, Microsoft oraz Samsung, Proget MDM sprawdza się na każdym nowoczesnym urządzeniu mobilnym. Pozwala również na łatwe zarządzanie nawet kilkoma tysiącami urządzeń jednocześnie niezależnie od tego z jakich systemów operacyjnych korzystają.

System do zarządzania urządzeniami przenośnymi Proget MDM jest w całości polskim produktem. Powstało jako odpowiedź na zapotrzebowanie dużych polskich firm i korporacji, które były niezadowolone ze swoich dotychczasowych rozwiązań MDM. W oparciu o 10 lat doświadczenia w implementacji i obsłudze serwisowej MDM, stworzyliśmy idealne rozwiązanie dla dużych korporacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw.